Gelecek Partisi Kartal İlçe Başkanı belli oldu

Gelecek Partisi Kartal İlçe Başkanı belli oldu

Gelecek Partisi Kartal İlçe Başkanlığına Egemen Ünek atandı. Kartal’da uzun yıllar siyaset yapan Ünek, gelecek vaat eden genç siyasetçilerden biri.

İlçe Başkanı Egemen Ünek, yetki belgesini Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı Av. İsa Mesih Şahin’den aldı.

Güçlü İstanbul, güçlü gelecek.

İl Başkanı İsa Mesih Şahin, atama kararını Güçlü İstanbul, güçlü gelecek tweetiyle duyurdu. Resmi Twitter hesabından açıklamada bulunan Şahin, “Şişli ilçe başkanımız olarak Murat Yıldız, Kartal ilçe başkanımız olarak da Egemen Ünek’in atamalarını gerçekleştirdik. Yeni atanan ilçe başkanlarımızı tebrik ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

Kartal’a hizmet etmek boyumun borcudur

Aktif bir şekilde partide görev aldığını işaret eden İlçe Başkanı Egemen Ünek, Kartal’a hizmet için Gelecek Partisi altında siyaset yapmaya karar verdim. Atama kararından önce il yönetim kurulu üyesi ve teşkilat başkan yardımcısıydım. İl başkanımız tarafından Kartal’da için görevlendirildim. İlde görevlerimden feragat ederek ülkeme ve kartal’a hizmet etmek için bu görevi kabul ettim. Beni bu göreve layık gören Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu’na, Teşkilat Başkanımız Selim Temurci’ye ve İl Başkanımız İsa Mesih Şahin’e teşekkür ediyorum.

Kartal İlçe Başkanlığına atanan Egemen Ünek kimdir?

 

1989 yılında Şanlıurfa Siverek ilçesinde doğdu. Aslen Kırklareli Vize’lidir. İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünü bitirdi. Anadolu Üniversitesi’nde Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler ile Dış Ticaret eğitimi aldı. 2010 yılında AK Parti Kartal İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi olarak siyaset hayatına başladı. AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Üniversiteler Biriminde görev aldıktan sonra Türkiye Gençlik Vakfı Genel Merkez Lise Koordinatörlüğü Biriminde Bölge Başkanlığı Koordinatör Yardımcılığı görevini üstlendi. Gelecek Partisi İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak Gelecek Partisine katıldı. Teşkilat Başkan Yardımcılığını görevinde bulundu.

Gelecek Partisi Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı tarafından Kartal Kurucu İlçe Başkanı olarak görevlendirildi. Özel bir şirkette Muhasebe Finans Sorumlusu olarak çalışmakta ve danışmanlık firması bulunmaktadır.

 

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir