Görevden alınan il başkanı Ümit Özdağ tarafından takip ediliyor

Görevden alınan il başkanı Ümit Özdağ tarafından takip ediliyor

Zafer Partisi Aksaray İl Gençlik Kolları Başkanı Emrah Atsız, Ümit Özdağ için “ulu önderimiz” açıklamasından sonra görevden alınmıştı.

Gençlik Kolları İl Başkanı Emrah Atsız, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ için “Göktanrı inancımıza göre yeni börümüz Ümit Özdağ. 100 yıl önce Atatürk gelmişti şimdi yeni ulu önderimiz Ümit Özdağ geliyor” açıklaması sosyal medyada tepkilerine neden oldu. Gelen tepkiler üzerine hem Emrah Atsız hem de Zafer Partisi’nden açıklama geldi.

Ulu Önderimiz kişisel görüşümdü

“Yeni ulu önderimiz Ümit Özdağ” geliyor diyen Atsız, açıklamasının kişisel görüşünü olduğunu ve Ümit Hocamın emrinde bir nefer olarak davama hizmet edeceğini söyledi.

Zafer Partisi: Atsız görevden alındı

Aksaray İl Başkanlığı tarafından yapılan yazıla açıklamada, “Zafer Partisi Aksaray Gençlik Kolları Başkanının kişisel görüşlerini ifade ettiği haddini ve maksadını aşan açıklamaları kamuoyunda haklı eleştirilere neden olmuştur. Talihsiz açıklamanın ardından Zafer Partisi Aksaray İl Başkanlığı ve Zafer Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanlığı gerekli incelemelerini tamamlamış ve şahsın partideki görevine son verilmiştir” ifadelerine yer verildi.

Görevden alınan il başkanı Özdağ tarafından takip ediliyor

Partisi tarafından görevden alınan gençlik kolları başkanı Twitter hesabındaki biosunu güncellemediği gibi Ümit Özdağ ile birlikte olduğu resmi kullanmaya devam ettiği görüldü. Öte yandan, Özdağ’ın görevden alınan Emrah Atsız’ı Twitter’dan takip ettiği ortaya çıktı. Bu durum tepkilere neden oldu.

 

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir