Gelecek Partisi İstanbul Teşkilatında Kongre Heyecanı Yaşandı

Gelecek Partisi İstanbul Teşkilatında Kongre Heyecanı Yaşandı

Gelecek Partisi İstanbul 1. Olağan Kongresi, Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla Küçükçekmece Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezinde yapıldı.

18 ilçe kongresini tamamlayarak kongre yapma hakkı elde eden İstanbul İl Teşkilatı, dün yoğun bir katılımla 1. Olağan Kongresini gerçekleştirdi.

Yaklaşık 5 bin partilinin katıldığı kongre pandemi tedbirleri altında gerçekleştirildi.

Gelecek Partisi Kurucu İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin’in delegelerin tamamının oyunu alarak yeniden başkan seçildiği kongre sonra yeni yönetim listesi şu şekilde oluştu:

ASİL ÜYELER

1 ABDULHADİ ÇAKMAK 26 MEHMET AKAY
2 ABDULKADİR BAYKAY 27 MEHMET BEKHAN
3 ADNAN DEMİREZ 28 MEHMET FATİH YAŞAR
4 AHMET ÇELİK 29 METİN KARAKAŞ
5 ŞAH AHMET DEMİRBAŞ 30 MUHAMMET ALPASLAN
6 AHMET MANCAK 31 MUHAMMET MUSTAFA ŞAHİN
7 ALİ AÇIKGÖZ 32 MURAT AY
8 İSRAFİL BÜYÜK 33 MURAT YILMAZ
9 BİLGİN AKBAL 34 MÜFİT KARADEMİR
10 CİHAN TİRYAKİ 35 NERGİS HAVA IHLAMUR
11 DOĞAN TAYFUN ERGÜLEN 36 ÖZER KARAOĞLU
12 DURSUN GÜNDÜZ 37 ÖZER ÖZTAŞBAŞI
13 ERDEM ASLAN 38 SEDANUR DEMİRCAN
14 FATİH ÖZNAM 39 SEDAT ALTAY
15 FATMA DEMİRAY 40 SELAHİ ERTÜRK
16 FURKAN ÖVÜNDÜR 41 SESİL KIZMAZ
17 GAMZE GÖKIRMAK 42 TİMUÇİN OĞUZ
18 GÜLÜŞAH UÇAR 43 UĞUR AVNİ BAŞARIR
19 HAYRUNİSA NUR KABUK 44 ÜLKÜ FARIMAZ GÜLER
20 HİDAYET ÖZDEMİR 45 ÜZEYİR DEMİR
21 HÜLYA YEMŞEN 46 YAVUZ CENGİZ
22 HÜNKAR GÖREL 47 YAVUZ SELİM KOÇ
23 İLKNUR GÜLER SEKMAN 48 ZEYNEL SERDAL ÇETİNKAYA
24 KAMİL ARSLAN 49 ZEYNEP İLHAN ŞAHİN
25 LOKMAN ADİL ARICI    

YEDEK ÜYELER

1 TURGUT ÖZAL TEKPINAR 26 UMUT KAYA
2 MURAT DEMİRLİ 27 NURETTİN ER
3 CELALETTİN BAL 28 RAMAZAN SARIBACAK
4 SEYİT AHMET GÜN 29 ERTUĞRUL TÜRKMEN
5 HACER KARAHAN 30 EYÜP KARTAL
6 ONUR SÖNMEZ 31 OSMAN DEMİR
7 OSMAN BAHADIR BOZKURT 32 ÇİÇEK IŞIK
8 AHMET COŞKUN 33 HALİS SARI
9 RABİA TULUK 34 OKAN GÜNDEM
10 SUAT ATİK 35 AYŞE KARAYEL
11 MEHMET YÜCEL 36 UFKU ÇEVİK
12 EVREN ÖZÜREN 37 SELÇUK ÖZTÜRK
13 ERDEM ZEREN 38 ERCAN DEMİR
14 ENDER ÇALIŞKAN 39 YAŞANUR DEDE
15 ALİ CENGİZ 40 EMİR KARATAŞ
16 MURAT AÇIKGÖZ 41 MERVE KAYMAK
17 BANU ANIL 42 AZEM CİHANGİR
18 MUHAMMED AHMED GÜNAY 43 MENDERES YILDIZ
19 ERHAN KIYMA 44 MUSTAFA SEKMAN
20 MURAT SACİT KOÇAK 45 MEHMET AYAZ
21 RAMAZAN ŞAHİN 46 ORHAN KARAKAŞ
22 DERVİŞ GEDİK 47 MELEK İNCE
23 ONUR TEMİZ 48 TEVFİK BURHAN YETER
24 GÜVEN YILMAZ 49 TAHSİN BARAN KARAKAŞ
25 CAN SERVET ARPACI 50 ÖZGÜR KEFELİ

İL DİSİPLİN VE İL ETİK KURULLARI

  ASİL ÜYELER   YEDEK ÜYELER   ASİL ÜYELER   YEDEK ÜYELER
1 ENGİN MEYDAN 1 FATİH YEŞİLYURT 1 ELİF KORYÜREK 1 AHMET YAŞAR
2 MELİSA DUYGU KUTLU 2 UĞUR GİRİŞEN 2 ÇETİN ÖĞÜTÇÜOĞLU 2 EMİN İBİLİ
3 TEKİN TURAN 3 ABDULLAH EYİGÜL 3 İBRAHİM ERGİN 3 YAŞAR İSTANKOL
4 CENK ÇALIMLI   4 GÜVEN RAŞİT BÜYÜKBAYKAL 4 SALİH KEMİKSİZ
5 HALİL İBRAHİM TUR     5 FİLİZ KIZILKAYA 5 FATİH OZAN

 

 

Paylaş
Yorumlar