Saadet Partisi’nden ses getirecek Pandemi Otel videosu

Saadet Partisi’nden ses getirecek Pandemi Otel videosu

Yaptığı viral videolarla adından söz ettiren Saadet Partisi’nden yine ses getirecek yeni bir video geldi. Reklam konsepti formatında hazırlanan video, Saadet partisinin resmi Twitter hesabından paylaşıldı.

Saadet Partisi’nin “turiste açık büfe, millete kaynamayan tencere!” videosu sosyal medyada en çok izlenen ve paylaşılan videolar arasında yerini aldı. Vatandaşların tam kapanma genelgesiyle evlerinde kalması, turistlerin tatil bölgelerinde güneşlenmesine atıf yapan Pandemi Otel videosu büyük beğeni topladı.

Parti yönetimi, turistlerin cezalardan muaf tutulması, planlanan aşıların bir türlü gelmemesi, yoksulluk ve geçim sıkıntıların artması, kurdaki hareketliliğe “turiste açık büfe, millete kaynamayan tencere! videosu ile tepki gösterdi.

“Bu zor günlerde tatili hak etmedi mi? Virüsün stresini serin sulara, geçim derdini sıcak kumlara bırakmanın vakti geldi. Aşıda rezervasyon, kapanmada erken kayıt imkânı yok. Destek alamadım diye üzülme, döviz için normalleşme sadece turistlere. Pandemi Otel’de turiste açık büfe, millete kaynamayan tencere. “

Videoyu izlemek için aşağıdaki linki tıklayın:

https://twitter.com/SaadetPartisi/status/1391369862241558531

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir