Kulüp başkanı Özkan, ilginç özgeçmişiyle gündemde

Kulüp başkanı Özkan, ilginç özgeçmişiyle gündemde

İzmir merkezli Altınordu Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Seyit Mehmet Özkan, ilginç özgeçmişiyle gündeme geldi.

1923’de İzmir’de kurulan tarihi Altınordu Spor Kulübü Başkanı Seyit Mehmet Özkan renkli özgeçmişiyle dikkat çekiyor.  Altınordu Kulübü resmi web sitesinde yer alan özgeçmişe göre; Genetiğini 1/4 Anadolu, 3/4 Balkanlar olduğunu belirten Özkan, “karışımdan” memnun olduğunu ifade ediyor. “Bu kahpe Dünya’daki görevi” sorusuna aile şirketi Özkan Demir Çelik Sanayi A.Ş’yi kardeşleri, akrabaları ile birlikte “onurlu” ve “topluma yararlı” olacak şekilde yöneteceğini ifade etti.

Altınordu Spor Kulübü Başkanı Seyit Mehmet Özkan’ın renkli özgeçmişi sosyal medyada çok konuşulacağa benziyor.  Özkan’ın renkli özgeçmişinden satır başlıkları şu şekilde:

Genetiği: Baba dedesi Kırşehirli, Babaannesi Şumnu Tatarı, Anne dedesi Kırcaali’li, Anneannesi Gümülcine’li.  Genetik 1/4 Anadolu, 3/4 Balkanlar. Karışımdan memnun.

Mesleği: Yaşamak ve yaşatmak.

Öbür tarafa hazırlıkları: Çocuklarımızın-gençlerimizin daha çok spor yapmasına ve onların sportmen bireyler olarak hayata hazırlanmalarına katkı koymak.

Altınordu’daki görevi: Göğsünde Altınordu arması taşıyarak spor yapan çocuklarımızın sayısını artırmak ve içlerinden önce ahlaklı, sonra hızlı ve doğal yetenekli olanların gerçek profesyoneller olmalarına katkı sağlamak.

Hayali: Süper Lig’de, tamamı “Altınordu Öz Kaynak” sisteminde yetişmiş, bu toprakların çocuklarından kurulu, yalan değil “Gerçekten Profesyonel” bireylerden kurulu, toplumumuza örnek bir futbol kulübü ve takımı yaratmak.

Paylaş
Yorumlar