İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu’nun AK Partili trole verdiği cevap izlenme rekoru kırıyor

İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu’nun AK Partili trole verdiği cevap izlenme rekoru kırıyor

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, provokatif soru sormaya çalışan AK Partili trolü rezil etti.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Rize programı gündemdeki yerini koruyor. Rizeliler, planlı birkaç protesto gösterisine rağmen Rize turunu sürdüren İYİ Parti heyetini bağrına bastı. Ancak, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Ağıralioğlu ile bir vatandaş arasında yaşanan polemik Twitter gündemine oturdu.

Ağıralioğlu’nun cevabı Twitter’da gündem oldu

Akşener’in Netanyahu’yu Erdoğan’la kıyaslamasına eleştiren Yunus Emre adlı vatandaş hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaştı. İYİ Partili Ağıralioğlu, “Çok zoruna gitti AK Partili arkadaşların. Niye zorunuza gitti? Bir katile benzetildiniz değil mi? Peki bu PKK’lılar ve FETÖ’cüler ne? Katil değil mi? Üç yıldır benzetiyorsunuz siz bizi bunlara” açıklamasında bulundu.

Twitter’da 1 milyon kişi izledi

Video, sadece birkaç saat içinde Twitter’da 1 milyon izlenme sayısına ulaştı. Görüntülerin hızla yayılması TT olmasını da tetikledi. Yavuz Ağıralioğlu ismi uzun süre Türkiye TT listesinde yer aldı.

Binlerce tweet atıldı

Trole anladığı dilden cevap veren video, kısa sürede Twitter’da yayılmaya başladı. Saatler içerisinde yüzbinler tarafından izlenen videoya yüzlerce yorum yapıldı. En çok beğeni alan paylaşımları sizler için derledik.

 

 

 

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir